UP INSTITUTE

Dijital dünya, ayak uydurması güç bir hızla gelişiyor ve her iş kolu üzerindeki etkisi de günden güne artıyor. Up Institute asla geride kalmamanız ve kariyer basamaklarını hızlıca çıkmanız için var. Peki nasıl mı?

Eğitim Şart!

Burada, dijital dünyada karşınıza çıkabilecek en trend konular ile ilgili eğitimler, alanında uzman kişiler tarafından, temel seviyeden en ince detaya kadar düşünülerek hazırlanıyor. Hazırlanan eğitimler karmaşadan uzak, nokta atışı bilgilerle sunulurken; uygulamalar ile pekiştiriliyor. En iyi internet şirketlerinde çalışan dijital pazarlama profesyonelleri deneyimlerini aktarıyor, keyifli sohbetler gerçekleşiyor. Ayrıca, eğitimin ardından anlaşılmayan her bölüm için bir sonraki dönemin eğitimine yeniden katılma hakkı da saklı tutuluyor. Yani, Up Institute’te öğretmeden bırakmıyoruz!

Farkımız Ne?

Amacımız sadece öğretmek değil! Dijital dünyaya tam adaptasyon sağlayabilmeniz ve ardından onu profesyonelce yönetebilmeniz için sizi her anlamda hazırlama amacı güdüyoruz. Tıpkı annelerimizin söylediği gibi, çevre çok önemli! Çevrenizin nicel olarak artış görtermesinden daha ziyade niteliğinin artması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden, sektördeki profesyonelleri davet ettiğimiz, düzenli olarak gerçekleşecek organizasyonlarla iş çevrenizi genişletmeyi hedefliyoruz. Eğitimlerin ardından gerçekleşecek atölyeler sayesinde bilgilerinizi güncel tutmak da hedeflerimiz arasında.

İlgi alanınıza en uygun eğitimlerimizi bulabilmek için Up Institute’ü takipte kalın!

Dijital Dünyanın Profesyonellerinin Buluştuğu Marketing Impact Program, Yeni Eğitimine 2 Eylül'de başlıyor!

Programı İncele